معرفی بهترین سنگ کف،مرمریت دهبید

معرفی بهترین سنگ کف،مرمریت دهبید

معرفی بهترین سنگ کف،مرمریت دهبید
دهبید شهری در بخش شمالی استان فارس و البته در 175 کیلومتری شهر شیراز قرار گرفته است. سنگ دهبید از مقاوم ترین و معروف ترین و با کیفیت ترین سنگ های مرمریت ساختمانی در بازار کشور به حساب می آید که به علت قابلیت رقابت و ارزش کیفی، به بازارهای جهانی نیز صادر می گردد.

در ادامه این مقاله از وبسایت نگین ارم قصد داریم به ویژگی های بارز سنگ مرمریت دهبید به عنوان یکی از بهترین سنگ های کف ساختمانی اشاره نماییم.یکی از ویژگی های قابل توجه و منحصر به فرد سنگ دهبید، رنگ زیبای آن می باشد. این سنگ در طیف رنگی کرم روشن مایل به سفید تا نسکافه ای تیره تولید و به بازار عرضه می گردد.

رنگ زیبای آن با سنگ های درجه یک وارداتی برابری می کند. شفافیت بالای سنگ دهبید در کنار رنگ زیبای آن، این سنگ را برای کف اماکن مختلف از جمله فضا های لوکس مناسب می نماید.

قابلیت ساب پذیری بالا که به دلیل تراکم مولکولی بالای سنگ دهبید می باشد دیگر ویژگی مثبت آن می باشد که آن را شفاف تر به دست مصرف کننده رسانده و برای استفاده در فضاهای داخلی ساختمان ها مناسب تر می کند.

معرفی بهترین سنگ کف،مرمریت دهبید

استحکام بالای این سنگ دیگر ویژگی بارز و رقابتی آن است که به محبوبیت این نوع سنگ ساختمانی منجر شده است. این سنگ یکی از مقاوم ترین سنگ های ساختمانی حتی در دنیا می باشد.

همچنین مقاومت سایشی این سنگ بسیار بالا بوده و برای قرار گرفتن در کف ساختمان ها و حتی پاساژ های پر رفت و آمد نیز بسیار مناسب می باشد.
همچنین جذب آب پایین این سنگ که در اثر فشردگی ذرات و چگالی زیاد در این سنگ است نیز از خصوصیات ارزشمند آن است.

کاربرد سنگ دهبید بیشتر در داخل ساختمان هاست. سنگ مرمریت دهبید برای کف سازی سطوح مختلف ساختمانی از جمله کف فضاهای داخلی ساختمان به کار می رود.

معمولا در لابی ساختمان ها بهترین و شفاف ترین سنگ ها را بکار می برند تا جلوه ویژه ای به ساختمان دهد. سنگ مرمریت دهبید برای این کار به شدت مناسب است.

کفپوش واحدهای مسکونی و اداری و حتی اماکن پر رفت و آمد تجاری و لوکس نیز معمولا سنگ های مرمریت شفاف و مقاوم و با قابلیت ساب پذیری بالایی را می طلبد که قطعا بهترین گزینه برای این موارد نیز سنگ دهبید می باشد.

سنگ دهبید کیفیت و زیبایی خاصی به محیط می بخشد و از این رو توان گفت قیمت سنگ دهبید به عنوان یک سنگ کف ساختمانی نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب می باشد.

همچنین این سنگ برای مصارف مختلف مشتریان در ابعاد مختلفی از جمله 50 در 50 و 60 در 60 و 80 در 80 و … تولید میگردد

با تشکر 

نگین ارم – گروه تولیدی٬ معدنی سنگ دهبید

Leave a Reply